Od mnogobrojnih sekcija u našoj župi, svoj mali kutak pronašla je i kreativna radionica.

Kreativna radionica - dječja sekcija, djeluje već dugi niz godina, dugogodišnja voditeljica bila je učiteljica Marcela Prebeg, od 2012.godine vodstvo preuzima vjeroučiteljica Marina Međimurec Čupić.
2015. godine osnivamo i kreativnu radionicu za mlade i odrasle – Kreativke.

Tijekom cijele godine vrijedni članovi kreativnih radionica izrađuju razne ukrasne i uporabne predmete. Prodajom predmeta pomažu župnom Caritasu.

U kreativnu radionicu može se učlaniti svatko tko je kreativan ili želi postati.

Na radionicama se molimo, družimo, veselimo, pokazujemo naše vještine i kreativnost. U sve naše radove utkana sva naša ljubav i želja da pomognemo našim župljanima u potrebi.
Sve što smo učinili ne bismo mogli napraviti bez pomoći i podrške članova Župne kreativne radionice i dosadašnjih i sadašnjeg župnika, te naravno naših župljana koji su donacijom i kupnjom naših proizvoda omogućili da mi ostvarujemo svoje ideje.