Ovaj tjedan slavimo:

Ponedjeljak Marija Goretti;Bogomila
Utorak Klaudije; Vilibald, Vilko
Srijeda Akviia i Priscila: Hadrijan
Četvrtak Bl. Marija Petković; Leticija; Nikola Pik, i dr.
Petak Amalija; Ljubica; Rufina
Subota Benedikt op.; Benko; Olga
NEDJELJA: 15. KROZ GOD. Mohor, Ivan Gualberti; Mislav

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 5. srpnja 2020.]
Ukratko: preventivne mjere, raspored ovaj tjedan, duhovna skrb u bolnici

Preventivne mjere: ostaju mjere koje su na snazi bile od 1. svibnja. Sve navedeno imate na ulaznim vratima crkve, župnoj stranici i oglasnoj ploči.

Raspored ovaj tjedan: do 10. srpnja neće biti večernjih svetih misa niti će uredovati župni ured. U petak, 10. srpnja bit će večernja sveta misa u 18:30 sati i nakon nje otvoren župni ured.  Ispovijeda se prije svete mise.

Duhovna skrb u bolnici: u utorak, 23. lipnja, pohođeni su pacijenti u bolnici. Posjećena su četiri odjela u dvorcu i deveti odjel. Tijekom posjete ispovjedilo se 40 pacijenata. Na žalost, zbog preventivnih mjera, posjet ostalim odjelima je odgođen.