ŽUPNO KLANJANJE - 21. NEDJELJA KROZ GODINU – 21.08.2011.

Ponedjeljak B. D. Marija, Kraljica
Utorak Ruža Limska, Filip Benicije, Zdenko
Srijeda sv. Bartol, apostol
Četvrtak GODIŠNJA PROSLAVA PRVOSTOLNE CRKVE, sv. Ljudevit
Petak Rufin, Zeferin
Subota sv. Monika
Nedjelja
22. NEDJELJA KROZ GODINU, sv. Augustin

Sv. Mise u župi Popovača: kroz tjedan od 22. do 28. kolovoza 2011.

Dan

Nakana

Ponedjeljak   nema mise
  Utorak   nema mise
  Srijeda   nema mise
  Četvrtak   nema mise
  Petak   nema mise
  Subota   nema mise
  Nedjelja 8 sati +Katarina i Ivan Žagar
  28.08.2011. 9:30 sati nema mise

11 sati
za puk

Danas 21.08.2011. je naše ŽUPNO KLANJANE. Svete Mise su u 8 i 11 sati. U 11 sati misu predvodi vlč. Anđelo Maly.

U subotu 03.09. 2011. – hodočašče u Ludbreg - Svetište Predragocjene Krvi Kristove.

Zagrabačka metropolija slavi ove (2011.) godine jubilej 600. obljetnice štovanja Kristove Krvi u Ludbregu.
Molimo da se što prije prijavite i uplatite zbog organizacije autobusa. Cijena: 60 kn.

Tisak: Radosna Vijest

NAKANE APOSTOLATA MOLITVE ZA KOLOVOZ
OPĆA: Da svjetski dan mladih koji če se održati u Madridu, potakne sve mlade ljude svijeta, da ukorijene i utemelje svoj život u Kristu.
MISIJSKA: Da krščani Zapada, poučljivi poticajima Duha Svetoga, ponovno otkriju svježinu i poletnost svoje vjere.
BISKUPSKA: Da se krščani snažnije zalažu za poštivanje i promicanje vrijednosti Dana Gospodnjega u društvu, te dosljedno žive darovane trenutke nedjeljnoga zajedništva i odmora.