19. NEDJELJA KROZ GODINU – 07.08.2011.

Ponedjeljak sv. Dominik
Utorak sv. Terezija Benedikta od Križa (Edith Stein)
Srijeda sv. Lovro
Četvrtak sv. Klara
Petak sv. Ivana Franciska de Chantal
Subota sv. Poncijan i Hipolit
Nedjelja
20. NEDJELJA KROZ GODINU

Sv. Mise u župi Popovača: kroz tjedan od 8. do 14. kolovoza 2011.

Dan

Nakana

Ponedjeljak   nema mise
  Utorak 19 sati +Zlata i Jozo Čičura
      2. +Milan Horvat
  Srijeda 19 sati +Franjo i Matija, Marič, Ivo i Kata Grgič, Anđa Jurič
  Četvrtak 8 sati +Josip i Ljudevit Vrban
  Petak 19 sati Po nakani za obitelj
  Subota 8 sati +
  Nedjelja 8 sati +Branko Divič
  14.08.2011. 9:30 sati nema mise

11 sati
za puk

U subotu iza Velike Gospe 20. kolovoza 2011. je župno hodočašče u Mariju Bistricu zajedno s cijelom Sisačkom biskupijom. Cijena autobusne karte je 60 kn.
Kod prijavljivanja molimo uplatiti.

U subotu 03.09. 2011. – hodočašče u Ludbreg - Svetište Predragocjene Krvi Kristove.
Zagrabačka metropolija slavi ove (2011.) godine jubilej 600. obljetnice štovanja Kristove Krvi u Ludbregu. Molimo da se što prije prijavite i uplatite zbog organizacije autobusa. Cijena: 60 kn.

Tisak: Glas Koncila

NAKANE APOSTOLATA MOLITVE ZA KOLOVOZ
OPĆA: Da svjetski dan mladih koji če se održati u Madridu, potakne sve mlade ljude svijeta, da ukorijene i utemelje svoj život u Kristu.
MISIJSKA: Da krščani Zapada, poučljivi poticajima Duha Svetoga, ponovno otkriju svježinu i poletnost svoje vjere.
BISKUPSKA: Da se krščani snažnije zalažu za poštivanje i promicanje vrijednosti Dana Gospodnjega u društvu, te dosljedno žive darovane trenutke nedjeljnoga zajedništva i odmora.