Marija Magdalena; Manda
Klement Ohridski, Klemo
17. KROZ GOD. Prohor, Nikanor, Viktor I., Nazarije

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 21. srpnja 2024.]
UKRATKO: župni ured i svete mise, započeli kameni radovi na platou, izložba slika, rezdiba mediteranskog bilja, proslava sv. Ane.

Župni ured i svete mise: ovaj tjedan župni ured radi u četvrtak i petak. Iste dane (u četvrtak i petak) bit će i večernje svete mise.

Započeli kameni radovi na platou: prošli tjedan započeli su kameni radovi na izgradnji špilje. U podnožju špilje, na betoniranom temelju nalazit će se pečenjara i sjenica.

Izložba slika: podsjećamo da su u pastoralnom centru izložene uramljene slike ovogodišnje ljetne kolonije koju je organizirala naša župa. Uramljene slike možete rezervirati (uzmete broj ispod slike) i kupiti. Cijena slike je 100 eura.

Rezidba mediteranskog bilja: uskoro ćemo orezivati lavandu i smilje. Svi koji su zainteresirani pomoći, neka se jave župniku.

Proslava sv. Ane: župa Osekovo slavi sv. Anu u petak 26. srpnja. Svete mise su u 11:00 i 18:00 sati.