GOSPA FATIM.; Servancije
Ivan I. papa; Venancije
Pedesetnica - Duhovi Celestin; Rajko, Ivan, Teofil

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 12. svibnja 2024.]
UKRATKO: sastanak ŽPV, ispovijed u bolnici, euharistijsko klanjanje, pripreme  za maturu, katolička gimnazija.

Sastanak ŽPV: u utorak, 14. svibnja u 19:15 sati, bit će sastanak Župnog pastoralnog vijeća. Molimo vijećnike da se odazovu na susret. Raspravljat ćemo o novim slikama u župnoj crkvi, organizaciji Alojzijeva i mlade mise.

Ispovijed u bolnici: u srijedu, 15. svibnja od 9 sati, bit će ispovijed po odjelima u bolnici.

Euharistijsko klanjanje: u četvrtak, 16. svibnja u 18 sati, bit će euharistijsko klanjanje. Klanjanje je pripremila molitvena zajednica. Odazovimo se na zajedničku molitvu pred Presvetim!

Pripreme za maturu: župa će uskoro održavati pripreme za maturu. Pripreme će se odvijati vikendom u pastoralnom centru i bit će besplatne. Molimo sve maturante koji bi sudjelovali na pripremama da se jave župniku kako bismo znali koliko je zainteresiranih.

Katolička gimnazija: upućujemo roditelje da upišu svoje dijete u katoličku gimnaziju koja započinje s radom ove jeseni u Popovači. Za upis u gimnaziju kontaktirajte župnika iz Velike Ludine koji vrši službu ravnatelja. Više informacija imate u zadnjem župnom listiću.