Soter i Kajo; Teodor
Ozana K., Euzebije
5. Uskrsna. Petar Chanel; Euzebije

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 21. travnja 2024.]
UKRATKO: završena podjela sakramenata, katolička gimnazija, Susret hrvatske katoličke mladeži, Florijanovo u Podbrđu.

Završena podjela sakramenata: prošli vikend imali smo slavlje prve pričesti i krizme. Prvu pričest je primio 41 kandidat. Krizmu je primilo 36 kandidata (od toga 2 odraslih). Čestitamo svima! Roditelji prvopričesnika darivali su 615 eura, roditelji krizmanika 574 eura za obnovu kapele u Velikom Brdu. Hvala!

Katolička gimnazija: upućujemo roditelje da upišu svoje dijete u katoličku gimnaziju koja započinje s radom ove jeseni u Popovači. Za upis u gimnaziju kontaktirajte župnika iz Velike Ludine koji vrši službu ravnatelja. Više informacija imate u zadnjem župnom listiću.

Susret hrvatske katoličke mladeži: u Gospiću, u subotu 04. svibnja, odvija se susret mladih iz cijele Hrvatske. Zainteresirani mladi neka se jave župniku. Prijevoz je osiguran i besplatan.

Florijanovo u Podbrđu: proslava sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca, bit će u subotu 04. svibnja. Sveta misa je u Podbrđu u 18 sati. Program započinje postrojavanjem i mimohodom po Popovači od 17 sati.