Vinko đakon i muč.; Vinka
Angela Merici; Pribislav
4. KROZ GOD. Toma Akvinski; Tomislav

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 21. siječnja 2024.]
UKRATKO: molitva za jedinstvo kršćana, sastanak Caritasa, ministrantski susreti, proslava bl. Alojzija Stepinca.

Molitva za jedinstvo kršćana: povodom tjedna u kojem se moli za jedinstvo kršćana, mi ćemo zajednički moliti u utorak, 23. siječnja, na svetoj misi u 18:30 sati. Namijenite svoje nakane za jedinstvo kršćana.

Sastanak Caritasa: u četvrtak, 25. siječnja u 19 sati, bit će sastanak članova župnog Caritasa. Pozivaju se svi članovi da se odazovu, a svatko tko bi se želio uključiti u rad župnog Caritasa, neka dođe na sastanak.

Ministrantski susreti: započeli su ministrantski susreti subotama u 11 sati. Pozivamo nove članove da se priključe ministrantskoj grupi.

Proslava bl. Alojzija Stepinca: slavlje suzaštitnika župe bit će od 08. do 10. veljače. U četvrtak, 08. veljače, započet će klanjanjem u 17:45 sati nakon kojeg je sveta misa. U petak, 09. veljače, bit će križni put u 17:45 sati nakon kojeg je sveta misa. U subotu, na sam blagdan, večernja je sveta misa u 18:30 sati koju predvodi o. Danijel Čolo, karmelićanin.