Ovaj tjedan slavimo:
Ponedjeljak
03.09.
Kandid; Gerhard; Svjetlana
Utorak
04.10.
Franjo Asiški; Franka; Kajo
Srijeda
05.10.
Sv. Faustina K.; Flavijan
Četvrtak
06.10.
Bruno; Fides; Verica
Petak
07.10.
BDM od Krunice (Ružarija)
Subota
08.10.
Demetrije i dr.; Hugo; Šimun
NEDJELJA
09.10.
28. KROZ GOD. Dionizije Aerop.;lvan Leonard

 

Događanja u tjednu

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 02. listopada 2022.]
UKRATKO: novi kalendari, hrana za biskupijski Caritas, Stepinčev križni put, čišćenje crkve za II. grupu.

Novi kalendari: na ulazu u crkvu uzmite kalendare za sljedeću godinu. Cijena je 10 kuna.

Prikupljanje hrane za biskupijski Caritas: tijekom listopada prikupljamo hranu za biskupijski Caritas. Namirnice možete ostaviti u pastoralnom centru nakon svetih misa. Prikuplja se: krumpir, zelje, grah, mast, brašno, riža, tjestenina, ulje, šećer, konzervirana hrana, suhomesnati proizvodi.

Stepinčev križni put Popovačom: povodom obljetnice beatifikacije Stepinca, Bratovština organizira Stepinčev križni put Popovačom u ponedjeljak, 03. listopada u 18:30 sati. Ruta križnog puta: crkva →  Vinogradska → Stepinčeva → Zagrebačka → Trg I → Banderijera → Trnine → Weiss → Trg II → crkva. Pridružite se!

Grupa za čišćenje crkve: u petak, 07. listopada, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu II. grupa, ulice: Stepinčeva, Raičevac, Nemčićeva, Lovraka, Banderiera, Badalića.