Januarije;Teodor; Željko
Andrija Kim; Svjetlana; kv.
Sv. Matej ap, i ev.; Matko
Toma Vilan.; Bl. Ivan Mendez
Otac Pio; Lino; Tekla; Sofija
Gospa od Otkup.; Rupert
26. KROZ GOD. Aurelija; Zlata; Rikarda

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 18. rujna 2022.]
UKRATKO: održan nacionalni susret mladih, ispovijed za djecu i mlade, povelja o osnivanju župe, čišćenje crkve za VII. grupu.

Nacionalni susret mladih: dana 17. rujna u Bjelovaru je održan Susret hrvatske katoličke mladeži. Iz naše župe je sudjelovalo 20 mladih. Na susretu u Bjelovaru okupilo se oko 7.000 mladih iz cijele Hrvatske.

Ispovijed za djecu i mlade: povodom početka školske godine, tijekom ovog tjedna molimo da se ispovjede djeca i mladi. Mogu to učiniti u tjednu prije večernje svete mise ili nedjeljom od 9:10 sati.

Povelja o osnivanju župe: u petak, 23. rujna, na večernjoj svetoj misi molit ćemo u nakanama za našu župu jer je toga dana izdana povelja o osnivanju naše župe koju je ustanovio bl. Alojzije Stepinac.

Grupa za čišćenje crkve: u petak, 23. rujna, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu  VII. grupa, ulice: Voćarska, Krmelovac, Trnajec, Podbrđe, V. Brdo, Pavlina, Trnovka, Mučnjakova, Gaborčina.