Ovaj tjedan slavimo:
Ponedjeljak
12.09.
Ime Marijino; Dubravko
Utorak
13.09.
Ivan Zlatousti; Zlatko; Ljubo
Srijeda
14.09.
Uzvišenje sv. Križa
Četvrtak
15.09.
BDM žalosna, Dolores
Petak
16.09.
Kornelije i Ciprijan; Eufemija
Subota
17.09.
Rane sv. Franje; Robert B.
NEDJELJA
18.09.
25. KROZ GOD. Josip Kupertinski; Sonja; kv.

 

Događanja u tjednu

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 11. rujna 2022.]
UKRATKO: rad župnog ureda i svete mise, Bratovština za misije, nacionalni susret mladih.

Rad župnog ureda i svete mise: u ovom tjednu od 12. do 17. rujna zbog duhovnih vježbi ne radi župni ured (ni za pozive ni za poruke ni za e-mailove). Radnim danima toga tjedna svete mise su u utorak i četvrtak. 

Bratovština za misije: članovi Bratovštine pozivaju župljane za pomoć misijama u Ruandi. Donacijom pomažete školovanju djece i mladih (pribor za nastavu, održavanje nastave, svakodnevni ručak, upis nove djece). Više o akciji možete saznati od članova Bratovštine nakon svete mise jer će zainteresiranima podijeliti i letke o ovoj akciji.

Nacionalni susret mladih: dana 17. rujna u Bjelovaru će se održati Susret hrvatske katoličke mladeži. Iz naše župe se prijavilo 20 mladih. Upute o polasku autobusa i cjelokupnom događanju u Bjelovaru dobit ćete tijekom ovog tjedna.