Ovaj tjedan slavimo:
Ponedjeljak
29.08.
Glavosijek Ivana Krstitelja
Utorak
30.08.
Feliks i Adaukt; Gaudencija
Srijeda
31.08.
Rajmund, Rajko; Optat
Četvrtak
01.09.
Jošua, Siksto, Terencije, Verena, Viktor
Petak
02.09.
Kalista; Severina; Divna; Veljka
Subota
03.09.
Grgur Veliki; Grga; Gordana
NEDJELJA
04.09.
23. KROZ GOD. Ruža Viterbska; Marcel; Dunja

 

Događanja u tjednu

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 28. kolovoza 2022.]
UKRATKO: čišćenje crkve za V. grupu, povratak na tri nedjeljne mise, hodočašće u Ludbreg, zaziv Duha Svetoga za početak školske godine, susret mladih u Bjelovaru.

Grupa za čišćenje crkve: u petak, 02. rujna, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu V. grupa, ulice: Sever, Vinogradska, Polakova, Jelengradska, Jaglaca, Ruža, Jorgovana.

Povratak na tri nedjeljne mise: od ove nedjelje, 28. kolovoza, vraćamo se na tri nedjeljne svete mise (08:00, 09:30 i 11:00 sati). Završetkom ljetnog rasporeda vraća se treća sveta misa u 11:00 sati.

Hodočašće u Ludbreg: dana 03. rujna bit će organizirano zajedničko hodočašće triju župa (Voloder – Popovača – Osekovo) u Ludbreg. Cijena prijevoza je 80 kuna. Polazak je u 06:00 sati ispred župne crkve u Popovači. Prijavite se kod našeg župnika nakon svetih misa ili u radno vrijeme ureda.

Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine: dana 11. rujna, na svetoj misi u 09:30 sati imat ćemo zaziv Duha Svetoga povodom početka školske godine. Toga dana roditelji kandidata za prvu pričest i krizmu nakon svete mise imaju kratki sastanak i dobit će prijavnice koje trebaju ispuniti.

Nacionalni susret mladih: dana 17. rujna u Bjelovaru će se održati Susret hrvatske katoličke mladeži. Pozivamo mlade da se prijave, prijevoz će biti osiguran. Upišite se nakon svetih misa u sakristiji ili porukom na župni mobitel.