Alfons Liguori; Vjera; Nada
Gospa od Anđela; Euzebije V.
Bl. Auguslin Kažotić, Lidija
Ivan Marija Vianney, Justin
Gospa Snježna; Nives; Snježana
PREOBRAŽENJE GOSP.
19. KROZ GOD. Siksto papa; Kajetan; Donat

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 31. srpnja 2022.]
UKRATKO: čišćenje crkve za III. grupu,  pisanje molitvenih nakana za karmelićanke u Kloštru, rad župnog ureda i svete mise.

Grupa za čišćenje crkve: u petak, 05. kolovoza, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu III. grupa, ulice: Sisačka, Pergošićeva.

Pisanje molitvenih nakana za samostan karmelićanki u Kloštar Ivaniću: do 09. kolovoza kada je blagdan sv. Terezije Benedikte od Križa (Edith Stein), u kutiju koja će stajati kod Marijinog oltara možete ubaciti svoje molitvene nakane ili riječi zahvale koje ćemo proslijediti sestrama karmelićankama. Karmelićanke su sestre koje zatvoreno žive u samostanu i mole za svijet pa će ovo biti način da ih podržimo u njihovom pozivu.

Rad župnog ureda i svete mise: u tjednu od 08. do 13. kolovoza neće raditi župni ured ni za poruke ni za pozive. Mise u tjednu će biti u srijedu i četvrtak.