Friderik; Simforoza; Ljuba
Brigita; Apolinar; Valerijan
17. KROZ GOD. Kristina; Mirjana; Kunigunda

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 17. srpnja 2022.]
UKRATKO: ubrana lavanda, punjenje bočica blagoslovljenom vodom, župni ured i svete mise, čišćenje crkve za II. grupu, hodočašće svetoj Ani u Osekovo.

Ubrana lavanda: u subotu, 16. srpnja, bila je radna akcija branja lavande. Hvala svima koji su sudjelovali u branju. Lavandu ćemo osušiti u pastoralnom centru i iskoristiti za radove kreativne radionice.

Punjenje bočica blagoslovljenom vodom: u subotu, 16. srpnja, ministranti su počeli pripremati nove bočice blagoslovljene vode jer smo od prošlog ljeta do sada podijelili oko 1.000 bočica.

Župni ured i svete mise: od ovog tjedna rad župnog ureda i svete mise u tjednu su prema redovitom rasporedu.

Grupa za čišćenje crkve: u petak, 22. srpnja, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu II.  grupa, ulice: Stepinčeva, Raičevac, Nemčićeva, Lovraka, Banderiera, Badalića.

Hodočašće svetoj Ani u Osekovo: na blagdan svete Ane, 26. srpnja, imat ćemo hodočašće vjernika u Osekovo. Okupljanje je u 16:00 sati ispred župne crkve u Popovači i upućujemo se pješke u Osekovo. Dolazimo na večernju svetu misu koja je u 18 sati.