Ovaj tjedan slavimo:
Ponedjeljak
27.06.
Ćirii Aleksa
Utorak
28.06.
Irenej, Mirko
Srijeda
29.06.
SV PETAR i PAVAO; Krešo
Četvrtak
30.06.
Rimski prvomučenici; Kajo; Emilijana
Petak
01.07.
Aron; Šimun; Zvjezdana
Subota
02.07.
Oton; Martinijan; Višnja
NEDJELJA
03.07.
14. KROZ GOD. Toma, apostol; Tomislav

 

Događanja u tjednu

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 26. lipnja 2022.]
UKRATKO: župni ured i svete mise, završila proslava zaštitnika župe, pladnjevi od proslave, paljenje lampaša ispred kipa Stepinca, „Petrov novčić”, završetak nogometne lige, ljetni raspored nedjeljnih misa, zamjene nedjeljom.

Župni ured i svete mise: naredna tri tjedna rad župnog ureda i svete mise neće biti prema uobičajenom rasporedu pa pogledajte rubriku „Događanja u tjednu” i zabilježite si datume. Rubriku možete pronaći na oglasnoj ploči i na internetskim stranicama naše župe.

Završila proslava zaštitnika župe: svečano smo proslavili zaštitnika župe sv. Alojzija Gonzagu. Zahvalni smo na odazivu župljana, uzvanika i gostiju. Domjenak nakon svete mise namijenjen svim župljanima bio je pod pokroviteljstvom župe. Ukupna cijena hrane, pića i organizacije bila je 16.113 kuna koje su plaćene sredstvima obiteljskog dara.

Pladnjevi od proslave: molimo vjernike koji su donijeli kolače i kiflice da u pastoralnom centru pokupe svoje pladnjeve.

Paljenje lampaša ispred kipa Stepinca: molimo vjernike da ne pale lampaše ni svijeće ispred kipa bl. Alojzija Stepinca.

Petrov novčić: ove nedjelje, 26. lipnja, sva milostinja namijenjena je za Papu, za zakladu „Petrov novčić” kojom se financiraju važni crkveni projekti i humanitarne pomoći diljem svijeta.

Završetak nogometne lige: ove nedjelje, 26. lipnja, u dvorani OŠ Zorke Sever igra se završetak Katoličke malonogometne lige. Utakmice započinju od 16:45 sati. Dođite i podržite naše nogometaše.

Ljetni raspored nedjeljnih misa: u srpnju i kolovozu svete mise nedjeljom su u 08:00 i 09:30 sati. Neće biti svete mise u 11:00 sati.

Zamjene nedjeljom: svete mise u sljedeće dvije nedjelje predslavit će p. Mariano iz Kutine.