Ovaj tjedan slavimo:
Ponedjeljak
08.03.
Ivan od Boga; Ivša; Boško
Utorak
09.03.
Franciska Rimska; Franjka
Srijeda
10.03.
Emil, Makarije; Kajo, Simplicije
Četvrtak
11.03.
Firmin; Tvrtko; Kandid
Petak
12.03.
Teofan; Bernard; Maksimilijan
Subota
13.03.
Patricija; Sabina; Ratka
NEDJELJA
14.03.
4. Korizmena ¨Sredoposna¨.Matilda; Milijana; Borka

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 07. ožujka 2021.]
UKRATKO: nedjelja za BiH, ukrasi podnožja glavnog oltara, ukidanje propusnica za križni put.

Nedjelja za BiH: ove nedjelje, 07. ožujka, sva milostinja namijenjena je za Crkvu u Bosni i Hercegovini.

Izrađeni ukrasi podnožja glavnog oltara: započelo je postavljanje ukrasa u podnožju glavnog oltara. Izrađeni su u stilu ukrasa na svetohraništu: prozračni drveni zlatni listići koji okružuju Isusov monogram „XP”. Sve je uokvireno u drvo obojano iste boje (crvena – plava – zlatna) kao i svetohranište. Radove smo platili prihodima ovogodišnjeg obiteljskog dara.

Ukinute propusnice za križni put: od ovog tjedna ukidaju se propusnice za križni put. Znači, možete dolaziti na križni put utorkom ili petkom, ili oba puta. Prednost ulaska utorkom imaju djeca koja se pripremaju za sakramente.