Ponedjeljak Ilija prorok; Margareta; llijana
Subota Jakov, apostol; Kristofor
NEDJELJA: 17. KROZ GOD. Joakm i Ana roditelji BDM

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 19. srpnja 2020.]

Preventivne mjere: ostaju mjere koje su na snazi bile od 1. svibnja. Sve navedeno imate na ulaznim vratima crkve, župnoj stranici i oglasnoj ploči.

Raspored ovaj tjedan: svete mise u tjednu prema starom rasporedu, od utorka do petka, u 18:30 sati. Prije svetih misa imate mogućnost za ispovijed, nakon svete mise je otvoren župni ured.

Nedjeljna milostinja: podsjećamo župljane da priloge milostinje ubacuju u škrabicu koja se nalazi na ulazu u crkvu. Iako se milostinja zbog preventivnih mjera ne skuplja tijekom mise, svoj prilog uvijek možete ostaviti u škrabici. Napominjemo da prilozi od svibnja od sada na žalost nisu zadovoljavajući da pokrijemo redovite troškove župe.

Čišćenje crkve: podsjećamo da se prijavljujete za čišćenje crkve.

Sveta Ana u Osekovu: u nedjelju, 26. srpnja u 10 sati, proslava je svete Ane, zaštitnice župe Osekovo. Svetu misu predslavi naš biskup koji će na misi podijeliti i sakrament krizme.