Ponedjeljak Bernardica, Šimun, Gizela, Flavijan

Srijeda   19 sati +Ruža, Ilija i Boro Matijević
  Četvrtak   19 sati +Joso i Miroslav Pranjić
  Petak   8 sati
  Subota   8 sati +Marica Leg (god)
  Nedjelja -   8 sati +Bernard, Grbavac, Margareta i Ivan Pleše,
Josip i Elizabeta Nemet
  7. NEDJELJA KROZ GODINU   9.30 sati + Marija (god) i Ivan Lukšić,
Barica i Tomo Randić
+ Tobija Bilić
  (24.02.2019.)   11 sati pro populo

ŽUPNA KATEHEZA (ŽUPNI VJERONAUK)

PRVOPRIČESNICI   u srijeda 15 sati (3 a OŠ Popovača)
ili 16 sati (3b OŠ Popovača + 3 OŠ Z. Sever)
SEDMI RAZRED   u četvrtak 15 sati (svi 7. razredi)
KRIZMANICI:   u četvrtak 16 (OŠ Popovača) ili 17 sati (OŠ Z. Sever ) - nema

Ponedjeljak:

- u 19 sati - kreativna radionica za mlade i odrasle

Utorak:

- u 19.30 sati - Pobožanost Milosrdnom Isusu
- u 19.30 sati - proba Mješovitog zbora

Četvrtak:

- dječja skupina - čitači u 15.50 sati
- župna kateheza za 1. i 2. razred u 16.10 sati
- župna kateheza za 4.,5. i 6 razred u 16.10 sati

Petak:

- u 10 sati - Dan bolesnika u Bolnici: "Dr. I. Barbot". Sv. Misu predslavi biskup Vlado Košić. Tko može pjevati neka se javi i dođe

Subota:

- nema kreatine radionice i zbora.
- u 11 sati - Ministrantski susret

Tisak: Glas Koncila

Najave:

22. - 25. veljače 2019. - Seminar nove evangelizacije: "Duh je onaj koji oživljuje"

voditelji su Marijan Presečki, vjeroučtelj i Ljerka Jurkić prof, te članovi Zajednice Molitva i Riječ - Zagreb.

Ove nedjelje prodaja kolača za dom sv. Vinka Paulskog Oborovo. Tko želi ići u posjetu krećemo u 14.15 sati.

Na izlazu iz crkve na štandu kreativne radionice možete ostaviti svoj prilog i kupiti nešto. Sve što se proda isto čemo donirati. Velika hvala svima koji će se uključiti.

Prošle nedjelje za djevojčicu iz župe Voloder, želimo pomoći djevojčici OŠ Zorke Sever kojoj je ovaj tjedan preminula majka. Obiteljska situacija je teška, pokušajmo im olakšati.

Mladi tko želi ići u Međugorje na susret Mladih Mladifest od 31.7. - 6.8.2019. god. Može se prijaviti usakristiji, kod animatorice Karle ili vjeroučiteljice Marine.

Plakat

Kao što se vidi; orgulje koje smo kupili, (presložili, restaurirali novi umjetnički okvir i ormar napravili), tj. sada su dobile svoj konačni oblik, treba još nešto detalja urediti (bojenje cijevi, i obući sviraonik) a kad bi bilo dovoljno velikih kumova onda bi kupili novi sviraonik. Hvala Bogu što su već počeli kumovi davati za orgulje. Budući smo pri završetku radova već smo puno toga platili ali smo u velikom, velikom minusu. Pa se nadam i molim i Vas da se uključite kao kumovi koji to možete. Orgulje imaju preko 1100 cijevi. Pa svako može kumovati tj. kupiti 1 cijev. Napravio sam plan kako je to moguće. Kum se orgulja može biti: počevši od 200 kn, 50 eura, 500 kn, 100 eura, 1000, kn, 200 eura, 2000 kn, 500 eura, 5000 kn, 1000 eura, i više od 1000 eura. A već sad imamo 2 donatora s više od 1000 eura, a neki koji su dali manje a za njih je to doista znatno i puno. Ako tako i mi budemo dali znatno i osjetno dovršit ćemo to veliko djelo za crkvu i župu.

Zamolba za namjensku donaciju – orgulje

Poštovani,

Poštovani, u potpunoj ovisnosti o dobrim ljudima koji su voljni nesebično pomoći i time podržati naš projekt – orgulje, slobodan sam Vas zamoliti za financijsku pomoć.
Za župu je to vrlo velik izdatak za koji ni višegodišnja redovna sredstva ne bi bila dostatna.
Molimo Vas stoga za pomoć kako bi mogli dovršiti to veliko djelo za crkvu i župu.
Sredstva se mogu uplatiti na žiro-račun župe Popovača broj (U PBZ): HR47 2340009 1100182889

Zahvalna srca zazivljem na Vas Božji blagoslov!