Gospa od Anđela; Euzebije V.
Bl. Auguslin Kažotić, Lidija
Ivan Marija Vianney, Justin
Gospa Snježna; Nives; Snježana
PREOBRAŽENJE GOSP.
Siksto papa; Kajetan; Donat
19. KROZ GOD.Dominik; Nedjeljko; Dinko

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 01. kolovoza 2021.]
UKRATKO: ublažene preventivne mjere, proslava župe Kutina, radno vrijeme župnog ureda, čišćenje crkve za II. grupu, hodočašća (Marija Bistrica, Međugorje)

Ublažavanje preventivnih mjera: od 20. srpnja preventivne mjere u našoj župi svedene su kao stvar osobnog izbora odgovornog ponašanja vjernika. Starije vjernike koji nisu preboljeli virus, potičemo na cijepljenje.

Proslava župe Kutina: u četvrtak, 05. kolovoza, Župa Majke Božje Snježne u Kutini proslavlja zaštitnicu župe. Na sam dan svete mise su u 11 i 18 sati, trodnevnica uoči proslave je u 18 sati.

Radno vrijeme župnog ureda: ovaj tjedan župni ured radi u četvrtak od 19 do 19:30 sati, idući tjedan u petak (13. kolovoza) isto od 19 do 19:30 sati.

Grupa za čišćenje crkve: u četvrtak, 05. kolovoza, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu II. grupa, ulice: Stepinčeva, Raičevac, Nemčićeva, Lovraka, Banderiera, Badalića.

Hodočašće u Mariju Bistricu: u subotu, 21. kolovoza, je biskupijsko hodočašće u Mariju Bistricu. Polazak je u 6 sati ispred župne crkve. Cijena prijevoza je 50 kuna za odrasle, za djecu u pola cijene. Plaćanje u autobusu.

Hodočašće u Međugorje: župa Osekovo organizira hodočašće u Međugorje dana od 24. do 26. kolovoza. Cijena prijevoza i smještaja je oko 600 kuna.